• вул. Личаківська, 104

Вважається, що шлях до мрії довгий і нелегкий.
Можливо і так. Але якщо ваша мрія – бути косметологом, то в цьому випадку це твердження є абсолютно хибним.
Ваша мрія набагато ближче, ніж ви думаєте.Косметологічний центр “Нова ти” розробив унікальний курс косметології, який зробить вашу мрію реальністю.
Тривалість курсу – два місяці. Він складається з 30 годин теорії та 100 годин практичних занять.
Ми можемо назвати наш курс унікальним.
Наше мета – приділити якомога більше уваги кожному студенту. Тому групи для навчання ми формуємо невеликі: від двох до шести осіб.
Як і інші косметологічні центри, ми даємо базове навчання, в яке входять наступні теми:
Анатомія шкіри
Фізіологія шкіри
Дерматологія
Теорії старіння
Типи шкіри
Акне
Купероз
Пігментація
Апаратна косметологія
Протоколи процедур
Косметичний масаж
Методи видалення небажаного волосся.Але є теми в курсі ,що робить нас унікальними:1. Космецевтика
Після завершення курсу ви будете з косметикою «на ти”. Просто глянувши на банку з косметикою ви будете розуміти, наскільки активний препарат, куди саме він проникне, як працює.
2. Біохімія шкіри
Для косметолога дуже важливо зрозуміти, які процеси відбуваються в шкірі під впливом тих чи інших процедур, або ж інших косметичних препаратів. Наприклад, утворення колагену, або синтез гіалуронової кислоти. В програмі курсу є лекції, які вас зроблять справжніми експертами в цьому питанні.
3. Масаж Тоффа
Це глибоком’язовий масаж, розроблений пластичним хірургом. Його основа задача – робота з обличчям, шия, декольте, плечовий пояс,
Цей масаж нараховує 72 рухи. Він дає ефект ліфтингу та лімфодренаж, який триває до 1,5 год. В інших школах його викладають на рівні підвищення кваліфікації.
4. Мезотерапія і біоревіталізація обличчя, шиї, зони декольте, волосяної частини голови, тіло- ліполітики. Ми вчимо вас робити це від самих основ, а не просто як підвищення кваліфікації.Після закінчення курсів допомагаємо у працевлаштуванні і надаємо консультації.
Вартість навчання складає 15000

 • Космецевтика.

  “Яку косметику обрати?”. Це запитання ставить собі кожна жінка, коли в чергове бере в руку баночку з полиці аптеки чи магазину. Виробники всіх категорій, чи то мас-маркет, чи середнього або преміумкласу, переконують у своїй унікальності та дієвості.
  То ж яким критеріям має відповідати косметика, яку ми обираємо?
  Провідні косметологи світу виділяють певні вимоги до косметичних засобів:
  1. Більша частина його складників повинно бути рослинного походження і мати потужну клінічну дію на проблемні ділянки шкіри.
  2. Професійна косметика завжди враховує індивідуальні особливості шкіри: тим, жирність, еластичність, вологість, чутливість, стан пігментації, алергічність та інші.
  3. Складники, які містить в собі косметичний продукт, мають розв’язувати конкретну проблему, і це має бути лінійка, яка складається з засобів для очищення, продукт що тонізує, а також захист і продукт з дієвою речовиною.
  Це лише деякі вимоги. Але з усіх представлених на ринку продуктів професійна косметика відповідає їм найбільше.
  Окрім того, це єдиний вид косметики, який потребує навчання перед тим, як нею користуватися.Школа Нова ти пропонує семінари та тренінги, які допоможуть вам стати експертами в галузі косметології.
  Під час навчання ви зможете познайомитися з найновішими досягненнями у світі косметології та новими іменами на ринку.


 • Біохімія шкіри.

  На відміну від інших органів, які знаходяться всередині тіла, шкіра розташована на кордоні зовнішнього та внутрішнього середовища. А це означає, що, одна частина її звернена всередину організму, а інша – відчуває всі мінливості зовнішнього світу.Шкірі доводиться вирішувати дві головні завдання – захистити від впливу зовнішнього середовища себе та прикрити, немов щитом, всі інші органи. Крім цього на шкіру покладено багато інших функцій: контролювати випаровування вологи з тіла, зберігати тепло і запобігати перегріву, відчувати, витримувати удари та розтягнення, виводити з організму частина шкідливих речовин і багато інших.
  Тому цей важливий і унікальний орган завжди треба підтримувати та допомогами йому.
  Шкіра людини являє собою дуже складну структуру, побудовану з різних типів хімічних речовин. Це інтегрована система хімічних компонентів, що взаємодіє між собою.Неможливо належно доглядати за шкірою, не знаючи які складні біохімічні процеси відбуваються всередині.
  Саме тому Школа Нова ти проводить навчання основам біохімії шкіри на спеціальному курсі.


 • Пілінги.

  Напевно, в житті кожної людини була ситуація, коли людина, яку ви багато років боялись і сторонились, першою прийшла вам на допомогу, і після того ставала вашим кращім другом. Приємні відчуття, чи не правда?
  Щось подібне можна сказати про кислоти в косметології.
  Ми з дитинства навчені уникати кислот, вважати їх чимось небезпечним. Але наука довела, що кислоти – це кращі друзі косметологів, які допомагають вирішувати безліч проблем зі шкірою.
  Річ у тому, що кислоти які застосовуються в косметології, зовсім інші кислоти, А дослідження, що проводилися протягом декількох десятиліть, довели, що використання певних кислот на шкірі абсолютно безпечно.
  Кислоти вважаються самим популярними та дуже ефективними компонентами багатьох косметичних засобів. Вони відбілюють шкіру, вирівнюють колір обличчя, підвищують пружність і еластичність шкіри, зволожують, розгладжують зморшки, омолоджують, тощо.
  У косметології використовують AHA-кислоти, BHA-кислоти, PHA-кислоти, амінокислоти, вітамінні та жирні кислоти.
  Навіть якщо ви не дуже любили хімію в школі, ви неодмінно полюбите застосовувати кислоти в вашій косметологічній практиці.
  Школа Нова ти розробила спеціальний курс, який допоможе вам стати справжніми спеціалістами в цій галузі косметології.


 • Масаж Тоффа.

  Кожний прожитий рік залишає сліди на обличчі людини. Спершу вони ледь помітні. Але після 30 вони стають більш помітними. І, на жаль, не лише нам.Що тепер: філери чи відразу операція?Таке запитання свого часу стояло перед відомими голландським пластичним хірургом Генріхом Джозефом Тоффа. Річ у тому, що доктор Тофф за час лікарської практики неодноразово стикався з відносно молодими пацієнтками, які поспішали випробувати на собі всі чудеса пластичної хірургії, хоча прямих свідчень до таких операцій у них поки що не було. Як висококласний фахівець він був проти раннього застосування таких радикальних методів, тому розробив для своїх клієнток віку 30-40 років нехірургічну альтернативу – вона і отримала назву масаж Тоффа.Протягом усієї своєї діяльності це лікар прагнув звести до мінімуму необхідність для жінок вдаватися до операцій і знизити травматичність самої процедури. Керуючись своїм досвідом та заручившись допомогою команди професійних косметологів і пластичних хірургів, він розробив унікальну масажну техніку, яка дозволяє підкоригувати контури особи, омолодити шкіру, виключаючи необхідність проведення пластичної операції.Школа Нова ти пропонує навчання техніки масажу Тоффа.


 • Контурна пластика.

  Бути косметологом – це якоюсь мірою бути митцем. Новітні досягнення в косметології, як, наприклад, контурна пластика обличчя, дозволяють відчувати себе скульптором, який створює нові риси обличчя.Контурна пластика обличчя – це процедура введення наповнювачів на основі натуральної гіалуронової кислоти (філерів), якими заповнюються зморшки та складки, або наповнюються губи, вилиці, що дозволяє створити чітка лінія овалу обличчя.
  Ця процедура немає вікових обмежень.
  З 18 років контурна пластика використовується для бьютіфікаціі , тобто поліпшення рис обличчя: губ, вилиць, лінії нижньої щелепи. також ця процедура є дуже ефективною для корекції вродженої чи набутою внаслідок травм асиметрії.
  З 35 років введення філерів дає антивікові ефекти. ЇЇ використовують для наповнення носо-губних складок, зморшок навколо рота, нососльозової борозни, відновлення втраченого обсягу вилиць, губ і чіткої лінії овалу.
  Контурна пластика дає миттєвий, стабільний і тривалий ефект, який зберігається від 6-ти місяців до 2-ох років, в залежності від того, де проводиться корекція та щільності наповнювача, що вводиться.
  Школа “Нова ти” розробила спеціальний курс, який допоможе вам стати справжнім митцем в косметології. Наші викладачі – провідні спеціалісти у цій галузі, які навчать вас робити справжню красу.


 • Ботулінотерапія.

  В пошуках краси та збереження молодості косметологи тісно співпрацюють лікарями. Тому цілком природно, що новітні досягнення медицини використовуються косметологічних. Одне з них – ботулінотерапія.
  Ботулінотерапія – процедура ін’єкційного введення токсину ботулізму (ботулотоксину) типу, білка, який порушує передачу нервового імпульсу з нервового закінчення на м’яз.
  Спочатку ботулотоксин типу А застосовували лише в терапевтичних цілях. З середини 20 століття цим білком лікували фокальні дистонії (блефароспазм, кривошия), невропатії лицевого нерва та багато інших захворювань. Згодом з’явилася естетична ботулінотерапія, спрямована на боротьбу зі зморшками та гіпергідрозом, який знаходиться на стику косметології та медицини.
  Ін’єкції ботулотоксину (ботоксу), спрямовані на розслаблення мімічної мускулатури. Препарат діє таким чином, що вимикає механізм утворення зморшки.
  Естетична ботулінотерапія спрямована на боротьбу зі зморшками та гіпергідрозом, який знаходиться на стику косметології та медицини. Для лікування гіпергідрозу ботулотоксин вводиться в пахви, долоні, стопи.
  Також методика дозволяє усувати надмірне напруження та асиметрію м’язів на будь-яких ділянках тіла. Є процедура по корекції рельєфу литок, сідничних і дельтоподібних м’язів.
  Методика добре відпрацьована, тому дозволяє усувати зморшки практично будь-якої глибини. Найчастіше коректують:
  лоб і перенісся;
  носо-губні складки;
  область з боків від губ;
  підборіддя.
  Школа Нова ти розробила спеціальний курс, який допоможе вам опанувати цей напрямок косметології та посилити вашу позицію як спеціаліста.


 • Плазмотерапія.

  Плазмотерапія або клітинне омолодження.
  Плазмотерапія – це метод лікування, заснований на введенні багатою тромбоцитами плазми, отриманої з крові самого пацієнта.Ця процедура активізує повноцінне відновлення тканин організму без застосування медикаментозних засобів.
  Завдяки цьому методу можна досягти певних ефектів. Наприклад:
  посилення процесів регенерації на клітинному рівні;
  стимуляція утворення клітин сполучної (фібробластів), кісткової (остеобластів) і хрящової тканин (хондроцитів);
  посилення синтезу власного колагену і нових кровоносних судин в м’яких тканинах;
  поліпшення кровообігу, кисневого обміну і, як наслідок, трофіки тканин.
  Плазмотерапія ( або плазмоліфтінг) – це одна з новітніх методик в області косметології. За кордоном метод має назву PRP- терапія. Тромбоцити, як відомо, містять фактори росту, що відповідають не тільки за згортання крові, а й за зростання і регенерацію тканини.
  Як відбувається процедура? Для проведення процедури плазмотерапіі у пацієнта з вени здійснюється забір крові, яка міститься в спеціальну пробірку і обробляється шляхом центрифугування для підготовки плазми, збагаченої тромбоцитами. Вона готова до введення через 10 хвилин після обробки. Тромбоцити, що містяться в ній, представляють кров’яні тільця, що формують здатність крові до згортання, а також впливають на перебіг природних процесів відновлення організму. Білкові молекули, які є тромбоцитарними факторами зростання, можуть регулювати ріст клітин і прискорювати їх розподіл. Крім того, в складі концентрату плазми знаходяться гормони, ферменти, вітаміни, здатні посилювати відновний і омолоджуючий ефект.
  Далі техніка виконання процедури нічим не відрізняється від биоревитализации, коли препарат вводиться за допомогою спеціальних найтонших мезотерапевтичних голок шляхом мікроін’єкцій під шкіру в області обличчя, шиї, декольте, волосистої частини голови.


 • Тредліфтинг.

  В давнину про чарівні нитки було написано сотні легенд і казок. В наші дні про “чарівні нитки” пишуть наукові статті та схвальні відгуки. Мова йде про мезонитки.
  Мезлонитки – це тонкі нитки з біоматеріалу полідіоксанону (стерильний шовний матеріал), що володіє антибактеріальними властивостями, який з часом самостійно розсмоктується. Подібні нитки використовуються в хірургії понад п’ятдесят років і багаторічний досвід доводить, їх застосування абсолютно безпечне.
  Сучасні мезонитки розроблені спеціально для шкіри, яка втратила свою молодість. Основне їхнє завдання – усунути зморшки, які з’явилися на шкірі.
  Суть цієї методики полягає у введенні мезониток в проблемні зони обличчя. Процес здійснюється за допомогою найтонших голок з закругленими кінцями.Під шкірою мезонитки стають основою для формування своєрідного каркаса, який буде тримати шкіру. Він підтримує тканини в заданому положенні забезпечуючи:
  повне усунення мімічних зморшок;
  зменшення глибокий зморшок;
  корекцію овалу обличчя;
  підвищення пружності, еластичності шкіри.
  Одна процедура дозволяє імплантувати від 10 до 40 ниток. Процедура проводиться під місцевим знеболенням.
  Школа Нова Ти розробила спеціальний курс, який зробить вас справжніми професіоналами і допоможе вам вміло застосовувати цей метод на практиці.


 • Апаратна косметологія.

  Шукаючи найкращого для своїх клієнтів косметологи завжди співпрацювали різними галузями науки та медицини. Саме тому в косметологічних клініках рік від року з’являється все більше різноманітного обладнання та апаратів, а апаратна косметологія стає все популярнішою.
  Апаратна косметологія – це фізіотерапевтична методика впливу на шкіру обличчя і тіла з застосуванням спеціального обладнання. Методи запозичені з медицини, де вони активно використовувалися в лікувальних і відновних програмах. Апарати, створені з використанням останніх розробок в області медицини, інженерії, техніки, стали ефективною і безпечною заміною пластичних операцій і болючим інвазивних маніпуляцій. Більшість методів апаратної косметології використовують можливості лазерів, мікрострумів, ультразвукових і світлових хвиль.
  Апаратна косметологія має широке поле застосування – це не тільки догляд, але і омолодження, відновлення, лікування шкіри. Особливу ефективність вона демонструє в програмах anti-age.
  Велика перевага – відсутність вікових обмежень: при тривалому застосуванні косметологи фіксують помітний результат навіть для «дуже вікових» клієнтів.
  Школа “Нова ти” пропонує здобути навички в роботі з різними апаратами.


 • Трихологія.

  “Красива, до кінчиків волосся!” Саме так інколи описують красиву жінку.
  Але стреси та хвороби часто псують цей ідеальний портрет, і сучасні жінки все частіше мають проблеми з волоссям. Причиною погіршення стану волосся можуть бути порушення гормонального статусу, стреси, неправильне харчування, деякі системні захворювання і приймання деяких лікарських препаратів. Але в цій ситуації косметологи приходять на допомогу.
  Один з підрозділів дерматології є трихологія.
  Трихологія – це наука про волосся.Вона покликана боротися з такими проблемами як: погіршуються якість волосяного покриву, ламкість, сухість, надмірне випадання. А також лупа і свербіж шкіри.
  Звертатися до косметолога якщо у людини спостерігається:
  Різке випадіння волосся;
  Алопеція (облисіння);
  Травмування шкірного покриву голови;
  Лупа;
  Висипання, гнійники на шкірі голови;
  Швидке засалювання волосся після миття;
  Незадоволення швидкістю росту, густотою, міцністю.
  Які методи може запропонувати косметолог?
  Багаторічний досвід доводить ефективність методів, які застосовують в дерматології.
  А саме:
  мезотерапія;
  біоревіталізація;
  плазмоліфтинг.
  Школа Нова ти розробила спеціальний курс, який допоможе вам опанувати ці методики в галузі лікування проблем з шкірою голови.