• вул. Джорджа Вашингтона, 7

Як підібрати правильний макіяж,якщо ,ви носите окуляри?

Ви все ще думаєте, що окуляри вас абсолютно не красять? Може справа в техніці макіяжу? При його нанесенні дівчини-очкарики повинні дотримуватися певних правил, щоб нічого не порушувало цілісності образу. Навчитися поєднувати предмети гардероба між собою, що теж є важливою складовою образу, допоможе ця стаття.

По-перше, колірна гамма макіяжу повинна гармоніювати з відтінком оправи і скла. Якщо оправа помітна, то відмовтеся від тіней, обличчя і так буде яскравим. Зробіть акцент на віях. Скористайтеся тушшю «два-в-одному» – вона повинна подовжувати і надавати обсяг віям. Очі здаватимуться виразніше. Віддаєте перевагу окуляри в металевій оправі? Подібні моделі стильні та сучасні, але в той же час лаконічні. Тому й макіяж повинен бути відповідним – ніяких яскравих фарб, вибирайте спокійні тони. Якщо носите окуляри в роговій оправі, то будьте уважні до форми і кольору брів – вони повинні бути ідеальними, так само як і контур губ – промальовувати його чітко. Рогова оправа дуже помітна, вона привертає увагу. Тому якщо хочете, щоб ваше обличчя «робила” не оправа, приділяйте увагу бровам і губ. Якщо вибрали окуляри в чорній оправі, то акцент в макіяжі робіть на губи. Можете дозволити собі яскраву помаду або блиск. Особливо красиво виглядає чорна оправа з помадами червоних, бордових, малинових відтінків. Дуже поширеними оправами є тонкі срібні і золоті. Вони йдуть практично всім, гармонійно виглядають з одягом різних стилів і доречні в будь-якій ситуації. Якщо на вас очки в срібній оправі, то макіяж вибирайте в холодних тонах – тіні можуть бути сріблясто-блакитними, сірими, бузковими. При золотій оправі колірна гамма декоративних засобів повинна бути теплою. Це відтінки коричневого, бежевого, теракотового.

По-друге, через окуляри помітніше всі недоліки шкіри навколо очей – зморшки, темні кола, мішки. Тому вам особливо ретельно потрібно доглядати за цією областю. Крім основного догляду, що включає очищення, зволоження та живлення, регулярно робіть маски для шкіри навколо очей. Щоб приховати недоліки, використовуйте коректор. Звичайне тональний засіб не підходить, так як воно містить компоненти, які сушать шкіру, роблячи зморшки ще помітніше.

По-третє, макіяж для тих, хто носить окуляри, відрізняється в залежності від того, яка проблема із зором. Окуляри для далекозорих візуально збільшують очі, для короткозорих сильно зменшують. При виборі макіяжу це слід обов’язково враховувати. Рада – коли будете пробувати різні техніки макіяжу, намагаючись знайти ідеальний для себе варіант, робіть фотографії. На знімках недоліки і вдалі рішення завжди помітніше. І пам’ятайте, що при далекозорості очі на обличчі виділяються особливо сильно, тому і всі похибки макіяжу будуть більш помітними. При короткозорості в цьому відношенні легше.
Макіяж для тих, хто носить окуляри при далекозорості, повинен бути майже непомітним, так як крізь збільшені лінзи він завжди буде здаватися яскравіше, ніж є насправді. Віддавайте перевагу пастельним відтінкам, а також використовуйте мінімум декоративної косметики. Якщо не можете відмовитися від підводки або олівця, візьміть за правило – лінія повинна бути майже непомітною і ідеально рівною. За скельцями окулярів навіть дуже скромна лінія підводки буде виглядати товщі, а будь-яка нерівність відразу кинеться в очі. Тому навіть мінімальна похибка неприпустима. До речі, відмінний варіант макіяжу при далекозорості – наносити підводку по внутрішній лінії століття. При такій техніці і рівну лінію намалювати легше, і виглядати вона буде елегантніше. Відмовтеся від перламутрових і блискучих тіней. Крізь збільшені скельця окулярів вони виглядають вульгарно. Також візьміть до уваги, що окуляри для далекозорих створюють ефект близько посаджених очей. Щоб візуально збільшити відстань між ними, внутрішні кути очей затушуйте тінями світлих відтінків (як ми пам’ятаємо, що не перламутровими і не блискучими!). На ділянці від середини століття і до його зовнішнього кута накладіть темні тіні, вибирайте колір по контрасту зі світлими.
В окулярах для далекозорих очі і так здаються виразними, тому від туші можна зовсім відмовитися. Але якщо без неї макіяж вам здається незавершеним, то лише злегка проведіть тушшю по віям. Можна використовувати не класичну чорну, а коричневу – вона виглядає більш природно. Чи не профарбовують нижні вії. Очі в окулярах для далекозорих здаються не тільки більше, але й випуклості. Прокрашенние нижні вії ще більше підкреслять це. На верхню повіку нанесіть світлі тіні, під брову – темні. Вам можна фарбуватися будь-якими тінями – перламутровими, блискучими, матовими. Зовнішній кут ока виділяйте олівцем. Експериментуйте з його кольором – який вам більше підійде: класичні чорний і коричневий або фіолетовий, темно-синій? Обов’язковий штрих – туш. Так як за скельцями окулярів для короткозорих очі здаються менше, то без її нікуди. Прокрасьте вії кілька разів, багато жінок з короткозорістю бояться театрального ефекту при цьому. Не хвилюйтеся. У вашому макіяжі він навіть вітається.

Додати очам яскравості можна за допомогою рум’ян. Їх колір повинен бути максимально близьким до тону вашої шкіри, так як занадто яскраві додадуть особі неприродності, а світлі хворобливості. Накладайте рум’яна з місця, в якому оправа стосується вилиці, і рухайтеся в бік брів. Відразу накласти рум’яна непомітно у вас не вийде. Спостерігала за подругою, яка використовує дану техніку. Виходить щось занадто багато, то навпроти мало і ніякого ефекту. Намагайтеся стосуватися кожної ділянки шкіри одним рухом, без сильного натиску. Надлишки рум’ян промокніть косметичною серветкою. Вчіться користуватися підведенням. По верхньому століттю лінія повинна йти вздовж росту вій, вам можна проводити і тонку, і товстіший. Уздовж нижньої повіки лінію малюють, відступивши від вій на 2 мм. Для макіяжу губ використовуйте помаду спокійних тонів, так як ви виділили очі. По-четверте, будьте уважні при виборі косметики. Очі дуже чутливі до різного роду компонентам. При носінні окулярів навантаження на очі зростає. Тому косметичні засоби повинні бути особливо високої якості. Перевагу віддавайте максимально щільним тушам і тіням. Засоби з розсипчастою структурою обсипаються, що може викликати роздратування і почервоніння. Не важливо, носите ви окуляри чи ні. Головне – ваша впевненість в тому, що ви найкрасивіша, чарівна й приваблива. Навіть якщо ви чимось незадоволені у своїй зовнішності, це завжди можна скорегувати. Наприклад, правильно підібраною формою очок і технікою макіяжу!