• вул. Джорджа Вашингтона, 7

Понеділок звинуватили несправедливо!Як пережити важкий понеділок знають у школі “Нова Ти”

Понеділок звинуватили незаслужено!
8 простих рецептів
І все-таки, поки ми не здолали свої стереотипи, подивимося, що може допомогти пережити понеділок.
1. Рано лягаєш – легко встаєш. Найприкріше для понеділка – це те, що в неділю ніяк не вдається лягти спати в нормальний час. У результаті засинаєш пізно, не висипаєшся, звідси – сонливість і поганий настрій. Що з цим робити? Рано встати в неділю і в жодному разі не дрімати вдень.

2. З проблем в завдання. Новий тиждень – це завжди багато планів. Нам чекає великий обсяг роботи, і тому ми починаємо нервувати – чи встигнемо? чи вийде? чи зможемо втілити все задумане? Ставтеся до своїх проблем як до завдань, як до планів, які ви обов’язково здійсніть. Налаштовуйтеся на успіх і думайте про результати.

3. Навчіться любити свою роботу. Для того, щоб любити понеділок (а також робочий час всіх інших днів тижня з понеділка по п’ятницю), потрібно просто любити свою роботу. Або, принаймні, вчитися це робити.
Пригадайте (а краще – запишіть), ніж гарна ваша професія, рід діяльності, спеціальність. Не забудьте вказати, чого вам вже вдалося домогтися. Думайте про плани, їх здійсненні і результати своєї роботи. Тоді понеділок ви будете зустрічати з радістю, а не депресією.

4. Всьому свій час і місце. Намагайтеся зосереджуватися на тій діяльності, якою ви займаєтеся. Коли ви приходите ввечері додому, думайте про домашніх справах. На вихідних також не згадуйте роботу. Але і на роботі відкиньте мрії про вихідні. Такий поділ дуже допомагає.

5. Намагайтеся не думати про вихідні. Краще відганяти від себе думки про вихідні – як тільки що пройшли, так і прийдешні. Такі думки тільки розхолоджують. Намагайтеся зосередитися на роботі, поточних обов’язки і справах. Не потрібно постійно повертатися думками до суботньої ночі, нескінченно крутячи перед собою діафільми зі сценами веселощів з друзями або вдалого побачення.

6. Головне – почати. ?? Постуікендовская адаптація проходить не так складно, як нам здається. Почніть з простої роботи – своїх щоденних обов’язків. Ви самі не помітите, як швидко ввійдете в робочий ритм. Нічого складно – просто робіть свою роботу!

7. Від важкого – до легкого. Щоб перемогти почуття пригніченості, деякі радять якомога швидше зробити найважчу роботу із запланованої на сьогодні. Це правило – від важкого до легкого – відноситься не тільки до понеділка, а й до всіх робочих днях. Пам’ятайте, нас і уроки вчили робити саме в такій послідовності. Поки мозок свіжий, а кава діє самим бадьорить чином, потрібно справитися з найважчим. Ну а після обіду розслабитися і доробити все інше. Не здивуюся, якщо у вас ще й вільний час залишиться!

8. Перемотувати не будемо – «подивимося» все. Коли ми вчилися в школі, багато у кого була мрія – «перемотувати», як касету, всі неприємні події в житті: іспити, уроки математики та хімії, черги в магазинах і на пошті , візити до лікарів, переїзди з міста в місто. За аналогією хотілося б «перемотати» і понеділок, а з ним – робочий час вівторка, середи, четверга і п’ятниці. І в підсумку в повній версії «переглядати» тільки веселі вихідні. Але, подумайте, скільки всього часу ми проживемо, якщо «перемотати» всю роботу, очікування і складні процеси в нашому житті? Пару десятиліть або навіть років? ..

Очевидно одне – той, хто не любить понеділок, не вміє отримувати задоволення. Понеділок – невід’ємна частина нашого життя. І ми повинні вчитися їм насолоджуватися. Тому вчіться, наполегливо вчіться цьому все життя!