• вул. Джорджа Вашингтона, 7

Питний колаген: що це таке і з чим його п’ють

Більшість японських жінок виглядає на 10-20 років молодшими від свого біологічного віку. Хтось пояснює цей феномен особливостями харчування в Японії, хтось ретельним доглядом і відсутністю звички засмагати, але існує легенда, що японки з 25 років починають пити особливий склад для збереження молодості – питний колаген. Зараз він став доступний і нам, але оскільки продукт спірний, не всі біжать його купувати.

Колаген – це загальна назва сімейства протеїнів, які є основою сполучної тканини (сухожиль, кісток, хрящів) і надають їй міцності. Наша шкіра на 80% складається з колагену. Колагенові волокна заповнюють міжклітинний простір і виконують структурну функцію і функцію збереження вологи, відповідають за пружність шкіри. З віком виробництво власного білка колагену в потрібному обсязі скорочується, колагенові зв’язки втрачають свою цілісність і здатність повертатися в початкову форму, а шкіра втрачає пружність і еластичність, з’являються зморшки.

Відповідно, щоб уповільнити процес старіння шкіри і зберегти її молодість, необхідно заповнити брак колагену. Зазвичай ми застосовуємо його зовнішньо, у складі косметичних продуктів. Однак було доведено, що розмір колагенових молекул такий, що не дозволяє їм проникати в глибинні шари шкіри. Тому фахівці у сфері краси вирішили спробувати приймати колаген всередину, через систему травлення та кровотік.

Питний колаген буває тваринного і рибного походження. Згідно з останніми дослідженнями вчених із Російської Асоціації Косметологів, колаген тваринного походження найменш ефективний для омолодження. Він несумісний із людським і сприймається організмом як чужорідний білок. А ось молекули колагену морського походження можуть перебудовуватися, імітуючи шкірні тканини людини.

Згідно з французькими і японськими тестуваннями, морський колаген при прийомі всередину дає такі результати: зволоженість шкіри збільшується на 28% у 91% піддослідних, еластичність на 19%, на 40% знижується об’єм і на 23% ширина зморшок. Крім комплексного впливу на сполучні тканини (обличчя, шиї, тіла), колаген позитивно впливає на стан суглобової тканини опорно-рухового апарату. Для досягнення максимального ефекту потрібно пройти курс терміном три місяці. Перші позитивні зміни повинні бути помітні вже через 2-3 тижні після початку курсу.
Ви ще не придбали питний колаген???-ми чекаємо Вас для консультацій
-м.Львів,вул.Личаківська,104.
Центр косметології та здоров’я “Нова Ти”