• вул. Джорджа Вашингтона, 7

Клінічна техніка масажу Тоффа.

Семінари -практикуми – це хороша можливість швидко і якісно оволодіти новими заннями і навиками.

Для спеціалістів-косметологів навчання техніці Тоффа – це не лише можливість підвищити власні практичні навички,але й чудовий шанс зрозуміти глибше ті процеси,що спонукають до змін стану м’язів лицьової області та “візуального” старіння.Технікою масажу Тоффа передбачено 72 рухи та робота з обличчям клієнта в 3D-форматі. Перші результати помітні вже після першого сеансу.

-ця методика дозволяє скорегувати “друге підборіддя” шляхом ретельної роботи з шийним відділом;

-масаж Тоффа ефективний для усунення проявів опускання кутиків рота, “брилів” в області нижньої щелепи, “кисетних” зморшок;

-методика ефективна для кореції зморшок у периорбітальній ділянці та області лоба.

 

Школа “Нова Ти” разом з Київським Державним Косметологічним Коледжем запрошує початківців і практикуючих косметологів пройти триденний навчальний курс із клінічної техніки масажу Тоффа. Наші висококваліфіковані спеціалісти досконало володіють теоретичними знаннями та практичними навиками,які Ви зможете успішно застосувати у власній щоденній практиці.

 

Також центр косметології “Нова Ти” пропонує Вам  послуги масажу Тоффа. В середньому один сеанс цієї процедури триває близько 90 хвилин.Масаж Тоффа передбачує комплексну роботу з шийним відділом,м’язами обличчя та кістковим каркасом,що сприяє відновленню контурів обличчя,покращенню кругообігу,розслабленню нервових зон,підвищенню еластичності та тонусу м’язів.

Здорові і вічномолоді разом з “Нова Ти”

Записатися: тел.

0672736074

#масажтоффа #масажльвів #навчаннямасажу #новати #косметолог

На фото наші колеги-косметологи під час проведення навчання клінічної техніки масажу Тоффа